شرکت صنعتی آرلی ارائه دهنده خدمات پرینت سه بعدی به صورت کاملا حرفه ای با استفاده از جدید ترین تکنولوژی روز دنیا می باشد که فعالیت خود را از سال 1393 آغاز نموده است.

جهت سفارش هرگونه خدمات پرینت سه بعدی با ما تماس بگیرید.

متخصصان شرکت آرلی می توانندخدمات پرینت سه بعدی را با استفاده از بهترین نرم افزارها به شما ارائه دهند. در واقع  گروه فنی مهندسی آرلی با در نظر گرفتن یک تیم متخصص در زمینه طراحی مهندسی و خدمات پرینت سه بعدی، آمادگی این را دارد تا کار شما را با تمامی نرم افزار های مهندسی طراحی و در کوتاهترین زمان ممکن به شما ارائه دهد.

تجربه ما این امکان را می دهد که برای هر چالشی که مشتریانمان در طول مسیر با آن مواجه می شوند، راه حل های خلاقانه ارائه دهیم.

این گروه همچنین در راستای خدمت به دانشجویان، طرحی برای ساخت ماکت دانشجویی با تخفیفات و شرایط اسثثنایی در نظر گرفته است. برای این منظور کافی است از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

جهت آشنایی با گروه طراحی پرینت سه بعدی ما شاید بهتر باشد مطلب زیر را مطالعه فرمایید. طراحی پرینت سه بعدی نرم افزارهای متفاوتی دارد که در زیر چند نرم افزار را بررسی می کنیم.

به منظور رعایت حقوق صنعتگران عزیز، گروه مهندسی آرلی با در نظر گرفتن تعداد بالای دستگاه پرینتر سه بعدی این امکان را بوجود آورده است تا زمان و هزینه پرینت سه بعدی و تحویل قطعات به طور چشمگیری کاهش یابد.

همچین استفاده از بهترین دستگاه های پرینتر سه بعدی اروپایی و آمریکایی تضمین بالاترین کیفیت پرینت سه بعدی از سوی گروه آرلی می باشد. خدمات پرینت سه بعدی برای ساخت قطعات صنعتی ، ماکت سازی دانشجویی ، نمونه سازی قبل از تولید ، ساخت قطعات ریخته گری ، طراحی قالب را با اطمینان کامل به ما بسپارید.

خدمات سفارش پرینتر سه بعدی

این خدمات شامل پرینت اشیاء با استفاده از فایل‌های CAD و 3D، پرینت اشیاء با استفاده از فایل‌های STL، پرینت اشیاء با استفاده از فایل‌های OBJ و سایر فرمت‌های سه بعدی می‌شود.

برای استفاده از این خدمات، شما باید ابتدا فایل سه بعدی مورد نظر خود را برای پرینت آماده کنید. سپس می‌توانید این فایل را به شرکت یا فروشگاهی که ارائه دهنده خدمات پرینت سه بعدی است، ارسال کنید.

بعد از اینکه شرکت یا فروشگاه این فایل را دریافت کند، آن را بر روی پرینتر سه بعدی خود چاپ می‌کند و سپس اشیای سه بعدی را به شما تحویل می‌دهد.

هزینه پرینت سه بعدی معمولا بر اساس حجم و جنس مواد استفاده شده برای پرینت اشیاء محاسبه می‌شود. هزینه‌های دیگری مانند هزینه طراحی فایل سه بعدی و هزینه حمل و نقل نیز ممکن است به این هزینه‌ها اضافه شود.

آیا هزینه پرینت سه بعدی برای اشیاء بزرگتر بیشتر است؟

هزینه پرینت سه بعدی برای اشیاء بزرگتر معمولاً بیشتر از اشیاء کوچکتر است. دلیل این امر این است که پرینترهای سه بعدی معمولاً به اندازه محدودی قابلیت چاپ دارند و مصرف مواد اولیه نیز بیشتر خواهد بود.

هزینه پرینت سه بعدی برای اشیاء بزرگتر به عوامل دیگری همچون زمان و مواد استفاده شده نیز وابسته است. به طور کلی، هر چقدر اندازه و پیچیدگی اشیاء بیشتر باشد، هزینه پرینت سه بعدی بیشتر خواهد بود.

اما برای اطلاع از دقیق ترین هزینه پرینت سه بعدی برای اشیاء خود، بهتر است با شرکت یا فروشگاهی که خدمات پرینت سه بعدی را ارائه می‌دهد، تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری در این زمینه بگیرید.

نحوه ارسال فایل جهت انجام خدمات پرینت سه بعدی آنلاین و طراحی

icons8-upload-to-the-cloud-500
1- فایل مورد نظر خود برای سفارش را آپلود کنید
icons8-ruby-programming-language-500
2- متریال مورد نظر خود را انتخاب کنید
3- بررسی سفارش توسط کارشناسان ما
4- تحویل سفارش

شما می توانید با کمترین هزینه قطعه درخواستی را در سریعترین زمان و بهترین کیفیت تحویل بگیرید. برای این منظور کافی است فایل خود را برای ما ارسال فرمایید تا کارشناسان جهت برآورد قیمت پرینت سه بعدی با شما تماس بگیرند.

در صورتی که حتی فایل سه بعدی از کار خود نداشتید می توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در بخش طراحی سه بعدی, فایل درخواستی شما را با نرم افزار مورد نیاز شما طراحی و ارائه دهند.

نمونه خدمات پرینت سه بعدی فوری شرکت آرلی

سفارش پرینت سه بعدی یا خرید پرینتر سه بعدی ؟

شاید برای برخی سوال باشد که هزینه پرینت سه بعدی زیاد می باشد و شاید با خرید پرینتر سه بعدی بتوانند مانع از هزینه زیاد  پرینت سه بعدی شوند.

واقعیت این است که در برخی موارد قطعا نظرشان درست است و واقعا باید محاسبه شود که چه میزان قطعه در ماه یا در سال برای ساخت نیاز است و با یک فرمول ساده محاسبه کرد که آیا خدمات چاپ سه بعدی به صرفه است یاخرید دستگاه؟

معمولا متناسب با نوع قطعه بین 20 تا 40% از هزینه پرداختی بابت خدمات هزینه فیلامنت و سایر ملزومات پرینت می باشد.

علاوه بر این طبق تحقیقات چنانچه دستگاه در ماه 15 روز کار کند تقریبا در سال معادل20% از هزینه دستگاه را باید برای استهلاک دستگاه و تعمیر در نظر گرفت.

لذا اگر در ماه تعداد قطعات زیادی برای ساخت دارید با اطلاعات بالا می توانید محاسبه کنید که خدمات پرینت 3 بعدی مناسب تر است یا خرید پرینتر سه بعدی.

چگونگی انجام خدمات پرینت سه بعدی در تهران و شهرستان ها

اصلی ترین تخصص ما انجام خدمات مدلسازی سه بعدی تهران و سایر شهرستانها می باشد که بعد از دریافت فایل سه بعدی مورد نظر شما طرح توسط کارشناسان ما مورد بررسی قرار می گیرد اگر فایل ارسالی شما برای خدمات مدلسازی سه بعدی هیچ مشکلی نداشت پس از انجام محاسبات پرینت 3 بعدی برای شما انجام خواهد شد.

خدمات مدلسازی سه بعدی تهران

معرفی نرم افزار ها جهت انجام پرینت سه بعدی

ما در این بخش به معرفی نرم افزار برای انجام طراحی پرینت سه بعدی پرداخته ایم:

1-نرم افزار Catia ، Solidwork ، Pro/E

برترین نرم افزار های طراحی مهندسی جهت طراحی محصول ، طراحی قالب و قطعات مهندسی با بالاترین دقت این سه نرم افزار می باشد که بزرگترین شرکت ها در سراسر دنیا با یکی از این سه نرم افزار کار می کنند. در ایران نیز متناسب با فعالیت شرکت ها یکی از این نرم افزار ها جهت طراحی مورد استفاده قرار میگیرد.

خدمات پرینت سه بعدی تهران
2-نرم افزار 3dMax

نرم افزار فوق حرفه ای جهت طراحی معماری ، دکوراسیون ، و حجم هایی که به دلیل قید های زیاد نرم افزارهای مهندسی طراحیشان سخت می باشد ، با این نرم افزار ممکن می شود.

خدمات پرینت سه بعدی در تهران

همانطور که گفته شد تفاوت این نرم افزار با نرم افزار های مهندسی مکانیک در این است که در نرم افزارهای مهندسی مکانیک برای هر عملیات باید قیدهای زیادی در نظر گرفت که در این نرم افزار به قیدهای بسیار کمتری نیاز است، لذا برای طراحی معماری که از سطوح بسیاری تشکیل شده طراحی با نرم افزار های مهندسی مکانیک بسیار سخت است.

3-نرم افزار Geomagic

برخی مواقع هست که ما قطعه ای داریم و میخواهیم دقیقا همان قطعه را طراحی کنیم و به دلیل جزئیات و یا سخت بودن اندازه گیری کار طراحی بسیار سخت می باشد. در این مواقع بهترین راه اسکن سه بعدی از قطعه طراحی شده است .

اسکن سه بعدی ابزاری بسیار کار آمد جهت به دست آوردن فایل سه بعدی قطعات است که با اسکن و عکس برداری از قطعه فایل سه بعدی محصول را به ما می دهد.

در برخی موارد پیش می آید که به دلیل آسیب دیدگی قطعه یا عدم دسترسی به کل قطعه جهت اسکن یا هر دلیل دیگری نیاز است که در فایل اسکن شده قطعه تغییرات طراحی اعمال کنیم تا به فایل نهایی دست پیدا کنیم.

بهترین نرم افزار جهت edit فایل های اسکن سه بعدی نرم افزار geomagic می باشد.چرا که فایل اسکن سه بعدی صلب است و edit آن توسط نرم افزار های مهندسی بسیار دشوار است.

خدمات چاپ سه بعدی تهران

4-نرم افزار Z-Brush

نرم افزار Z-Brush یک نرم افزار بسیار عالی جهت طراحی انیمیشن و مجسمه و پرتره، تقریبا می توان گفت طراحی این اجسام با سایر نرم افزارها یا محال است یا انقدر دشوار است که تقریبا بهتر است طراحی نشود.در صورتی که طراحی مجسمه با این نرم افزار بسیار لذت بخش است هرچند که برای طراحی یک چهره بی نقص باید بر این نرم افزار بسیار مسلط بود.

خدمات چاپ سه بعدی در تهران

 

در صورت نیاز جهت سفارش پرینت سه بعدی و یا خرید پرینتر سه بعدی به شرکت آرلی کافی است از طریق ارسال فایل آنلاین که در گوشه چپ تمامی صفحات سایت آرلی می باشد اقدام نموده و مشخصات پرینت مورد نظر را درج نمایید.

آرلی مرکز خدمات پرینت سه بعدی در تهران و شهرستان ها

شرکت توسعه مهندسی آرلی مرکز خدمات پرینت سه بعدی ، با در اختیار داشتن پرینترهای حرفه ای آمریکایی و اروپایی آماده انجام خدمات چاپ سه بعدی تهران و شهرستان می باشد و همچنین ارائه خدمات نمونه سازی سریع ،طراحی صنعتی به همه صنایع نظامی ،پزشکی ،مهندسی و ….. با انواع متریال صنعتی و مرغوب می باشد.

پرسش و پاسخ خدمات پرینت سه بعدی

بله از پرینت ۳ بعدی برای تولید انبوه محصولات با استفاده از تکنولوژی های رزینی و پودری می توان استفاده کرد.

 
 

برای سفارش پرینت سه بعدی ما به فایل سه بعدی آن نیاز داریم. فایل سه بعدی را می توان با نرم افزارهای سه بعدی ساخت و تحویل مشتری داد

 

چاپ سه بعدی معمولا در ایران به صورت ساعتی محاسبه می شود، معمولا هزینه پرینت سه بعدی در ایران در رنج ۱۰ تا ۲۰ هزار تومان می باشد.

 

بله . شرکت آرلی ارائه دهنده خدمات پرینت سه بعدی پلاستیکی در تهران و شهرستان ها می باشد.

 

شرکت آرلی مرکز پرینت سه بعدی تهران و شهرستان ، انجام دهنده سفارش چاپ سه بعدی در ابعاد بزرگ می باشد که شما می توانید سفارش های خود را بطور آنلاین از طریق سایت به ثبت برسانید