گروه فنی مهندسی آرلی با در نظر گرفتن یک تیم متخصص در زمینه طراحی مهندسی و خدمات پرینت سه بعدی، آمادگی این را دارد تا کار شما را با تمامی نرم افزار های مهندسی طراحی و در کوتاهترین زمان ممکن به شما ارائه دهد.

این گروه همچنین در راستای خدمت به دانشجویان، طرحی برای ساخت ماکت دانشجویی با تخفیفات و شرایط اسثثنایی در نظر گرفته است.

برای این منظور کافی است از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید. جهت آشنایی با گروه طراحی سه بعدی ما شاید بهتر باشد مطلب زیر را مطالعه فرمایید. طراحی سه بعدی نرم افزارهای متفاوتی دارد که در زیر چند نرم افزار را بررسی می کنیم.

فرم ارسال فایل جهت انجام خدمات پرینت سه بعدی و طراحی

به منظور رعایت حقوق صنعتگران عزیز، گروه مهندسی آرلی با در نظر گرفتن تعداد بالای دستگاه پرینتر سه بعدی این امکان را بوجود آورده است تا زمان و هزینه خدمات پرینت سه بعدی و تحویل قطعات به طور چشمگیری کاهش یابد.

همچین استفاده از بهترین دستگاه های پرینتر سه بعدی اروپایی و آمریکایی تضمین بالاترین کیفیت پرینت سه بعدی از سوی گروه آرلی می باشد.

شما می توانید با کمترین هزینه قطعه درخواستی را در سریعترین زمان و بهترین کیفیت تحویل بگیرید.

برای این منظور کافی است فایل خود را برای ما ارسال فرمایید تا کارشناسان جهت برآورد قیمت خدمات پرینت سه بعدی با شما تماس بگیرند.

در صورتی که حتی فایل سه بعدی از کار خود نداشتید می توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در بخش طراحی سه بعدی, فایل درخواستی شما را با نرم افزار مورد نیاز شما طراحی و ارائه دهند.

خدمات پرینت 3 بعدی برای ساخت قطعات صنعتی ، ماکت سازی دانشجویی ، نمونه سازی قبل از تولید ، ساخت قطعات ریخته گری ، طراحی قالب را با اطمینان کامل به ما بسپارید.

دریافت خدمات پرینت سه بعدی یا خرید دستگاه پرینتر سه بعدی ؟

شاید برای برخی سوال باشد که هزینه پرینت سه بعدی زیاد می باشد و شاید با خرید دستگاه بتوانند مانع از هزینه زیاد خدمات پرینت سه بعدی شوند.

واقعیت این است که در برخی موارد قطعا نظرشان درست است و واقعا باید محاسبه شود که چه میزان قطعه در ماه یا در سال برای ساخت نیاز است و با یک فرمول ساده محاسبه کرد که آیا خدمات چاپ سه بعدی به صرفه است یاخرید دستگاه؟

معمولا متناسب با نوع قطعه بین 20 تا 40% از هزینه پرداختی بابت خدمات هزینه فیلامنت و سایر ملزومات پرینت می باشد.

علاوه بر این طبق تحقیقات چنانچه دستگاه در ماه 15 روز کار کند تقریبا در سال معادل20% از هزینه دستگاه را باید برای استهلاک دستگاه و تعمیر در نظر گرفت.

لذا اگر در ماه تعداد قطعات زیادی برای ساخت دارید با اطلاعات بالا می توانید محاسبه کنید که خدمات پرینت 3 بعدی مناسب تر است یا خرید دستگاه.

جهت مشاهده و خرید انواع پرینتر سه بعدی کلیک کنید خرید پرینتر سه بعدی DESTINY

معرفی نرم افزار ها جهت انجام پرینت سه بعدی

ما در این بخش به معرفی نرم افزار برای انجام پرینت سه بعدی پرداخته ایم:

نرم افزار Catia ، Solidwork ، Pro/E

برترین نرم افزار های طراحی مهندسی جهت طراحی محصول ، طراحی قالب و قطعات مهندسی با بالاترین دقت این سه نرم افزار می باشد که بزرگترین شرکت ها در سراسر دنیا با یکی از این سه نرم افزار کار می کنند. در ایران نیز متناسب با فعالیت شرکت ها یکی از این نرم افزار ها جهت طراحی مورد استفاده قرار میگیرد.

نرم افزار Catia ، Solidwork ، Pro/E مورد نیاز برای خدمات پرینت سه بعدی
نرم افزار 3dMax

نرم افزار فوق حرفه ای جهت طراحی معماری ، دکوراسیون ، و حجم هایی که به دلیل قید های زیاد نرم افزارهای مهندسی طراحیشان سخت می باشد ، با این نرم افزار ممکن می شود.

نرم افزار 3dMax مورد نیاز خدمات پرینت سه بعدی

همانطور که گفته شد تفاوت این نرم افزار با نرم افزار های مهندسی مکانیک در این است که در نرم افزارهای مهندسی مکانیک برای هر عملیات باید قیدهای زیادی در نظر گرفت که در این نرم افزار به قیدهای بسیار کمتری نیاز است، لذا برای طراحی معماری که از سطوح بسیاری تشکیل شده طراحی با نرم افزار های مهندسی مکانیک بسیار سخت است.

پیشنهاد مطالعه : تنظیمات پرینتر سه بعدی

نرم افزار Geomagic

برخی مواقع هست که ما قطعه ای داریم و میخواهیم دقیقا همان قطعه را طراحی کنیم و به دلیل جزئیات و یا سخت بودن اندازه گیری کار طراحی بسیار سخت می باشد.

در این مواقع بهترین راه اسکن سه بعدی از قطعه طراحی شده است .اسکن سه بعدی ابزاری بسیار کار آمد جهت به دست آوردن فایل سه بعدی قطعات است که با اسکن و عکس برداری از قطعه فایل سه بعدی محصول را به ما می دهد.

در برخی موارد پیش می آید که به دلیل آسیب دیدگی قطعه یا عدم دسترسی به کل قطعه جهت اسکن یا هر دلیل دیگری نیاز است که در فایل اسکن شده قطعه تغییرات طراحی اعمال کنیم تا به فایل نهایی دست پیدا کنیم.

بهترین نرم افزار جهت edit فایل های اسکن سه بعدی نرم افزار geomagic می باشد.چرا که فایل اسکن سه بعدی صلب است و edit آن توسط نرم افزار های مهندسی بسیار دشوار است.

نرم افزار Geomagic مورد نیاز خدمات پرینت سه بعدی
نرم افزار Z-Brush

یک نرم افزار بسیار عالی جهت طراحی انیمیشن و مجسمه و پرتره، تقریبا می توان گفت طراحی این اجسام با سایر نرم افزارها یا محال است یا انقدر دشوار است که تقریبا بهتر است طراحی نشود.

در صورتی که طراحی مجسمه با این نرم افزار بسیار لذت بخش است هرچند که برای طراحی یک چهره بی نقص باید بر این نرم افزار بسیار مسلط بود.

نرم افزار Z-Brush مورد نیاز خدمات پرینت سه بعدی

هزینه خدمات پرینت سه بعدی چقدر می شود ؟

پرینت سه بعدی معمولا در ایران به صورت ساعتی محاسبه می شود، معمولا هزینه پرینت سه بعدی در ایران در رنج 10 تا 20 هزار تومان می باشد.

چرا مراکز دیگر هزینه پایین تری دریافت می کنند ؟

چون از کیفیت خدماتشون می زنند، ممکن است در سایتی مشاهده کنید که هزینه خدمات پرینت سه بعدی ساعتی 6000 تومان.با این کار قصد در جذب مشتری دارند ولی بعد از ارسال فایل علاوه بر ساعتی 6000 هزار تومان هزینه فیلامنت که غالبا از فیلامنت pla استفاده می شود.

آرلی انجام دهنده خدمات چاپ سه بعدی در تهران و شهرستان ها

شرکت توسعه مهندسی آرلی با در اختیار داشتن پرینترهای حرفه ای آمریکایی و اروپایی آماده انجام خدمات پرینت سه بعدی در تهران و شهرستان می باشد و همچنین ارائه خدمات نمونه سازی سریع،طراحی صنعتی به همه صنایع نظامی ،پزشکی ،مهندسی و ….. با انواع متریال صنعتی و مرغوب می باشد.