پرینت سه بعدی آرلی
021-26312397

فیلامنت Ngen flex متریال فوق العاده پرینتر سه بعدی

 

اگر به دنبال متریالی با استحکام بالا و مقاومت دمایی زیاد می گردید شرکت colorfabb متریال Ngen را برای ساخت قطعات پرینت سه بعدی فراهم آورده است.

این متریال به دلیل شرایط آسان تنظیمات برای پرینتر سه بعدی ، مورد استقبال بسیار زیاد قرار گرفته و حالا بعد از گذشت یک سال این شرکت با معرفی متریال Ngen flex که خاصیتی مشابه Ngen دارد و تا حدی نیز منعطف هست را به بازار معرفی کرده است.

 

این متریال نیز به دلیل استقامت دمایی بالایی که دارد در صنعت پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد و سفارش پرینت سه بعدی با این متریال به شدت افزایش پیدا کرده است.

دلیل این امر دو مورد می باشد. اول اینکه تنظیمات پرینتر سه بعدی برای این متریال بر خلاف سایر متریال های انعطاف پذیر بسیار آسان است و شما می توانید با سرعت بالا قطعه را پرینت نمایید.این امر به دلیل  Amphora flex FL600 می باشد که شرایط را برای سرعت بالای پرینت سه بعدی فراهم آورده است به طوری که نیازی به نازل مختص پرینتر سه بعدی متریال انعطاف پذیر نمی باشد.

دوم و مهمترین مساله تحمل دمایی بالای 130 درجه این متریال است که می تواند در دمای 110 درجه استریل شود که این امر در صنعت پزشکی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

 

با سپاس

شاهین فر